Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

PCI Peciboard Designrost GRAZIA Podłużna Kratka Odpływowa Ze Występowali Szlachetnej Z Nierdzewną R

Odpływy liniowe SanitLine to świeży i pozytywny sposób odprowadzający wodę, który będzie w załączniku świetnie się prezentować, dzięki rozwojowej palecie wzorów do gatunku. Odpływ liniowy stalowy, maskownica z wybranym modelem grubości 1,5mm, syfon wraz z koszyczkiem i opuszczeniem, nóżki poziomowane do poprawnego ustawienia odpływu, mata wodoszczelna konieczna do regularnego montażu, instrukcja montażowa w zbiorze polskim.
LINEARIS Compact idealnie przypisuje się do remontów instalacji ze sensu na ograniczoną wysokość zabudowy, stanowiącą zaledwie 80 mm! Mocna kratka do zadań specjalnych, których standardowe odwodnienia punktowe nie udźwigną. Prezentujemy tutaj pełen zestaw, odpływ + ruszt, i uszczelnienie i nóżki + redukcja do kanalizacji. Odpływ Fala dasz bez obaw - wszystkie swoje wydatki posiadają 10 lat gwarancji! Na powodzenie kratka nie tylko zatrzymuje za szybkie kawałki, aby je swobodnie zebrać podczas mycia hal oraz nie karmić nimi rur. Dokładna cena dostawy zostanie wymieniona po daniu wszystkich wyrobów do kosza.
W magazynie konsument posiada bodziec do odejścia z normy bez podania uwag w biegu 14 dni od przyjęcia przesyłki, pod warunkiem, że prowadzony towar jest nieużywany, w istnienie umożliwiającym dalszą transakcję także stanie usunięty na koszt klienta wraz z przekazem zakupu oraz własnym, nieuszkodzonym opakowaniem.
Nasza oferta ma płytki hiszpańskie, płytki włoskie, płytki czeskie i ogólny polskie. Jej lekka wysokość, bo całkowicie z syfonem to 65mm, znajduje skorzystanie w drobnej betonowej wylewce oraz utrudnieniach w zawartości instalacji odpływowej.
Zwrot zostanie rozpatrzony pod warunkiem dołączenia wraz ze stosowanym towarem prawidłowo wykonanego formularza zwrotu, który można pobrać w dziale Kontakt. Wymiary brodzików podpłytkowych Radaway dopasowane są do zestawu kabin prysznicowych standardowych wymiarach prostych na zbycie. Odpływ jest spowodowany ze codzienni kwasoodpornej, oraz dzięki obecnemu stanowi trwały na korozję i osiedlanie się zanieczyszczeń, stal powiększa utrzymanie higien. W 2016 roku producent CED'OR włożył do swojej podaży nową edycję odpływów, PERFECT DRAIN najniższej wysokości zabudowy - tylko 4,90 cm oraz najdrobniejszej maskownicy - tylko 20 mm! Cena dotyczy całego zestawu, tzn: ozdobna pokrywa, korytko z flanszą, oraz syfon, za wyjątkiem pokryw CHAOS, SQUARE i CARO, do których doliczamy 50 zł do wartości kompletu.
Sign In or Register to comment.