Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

شرکت های هوشمندسازی ساختمان


زیر سیستم های یک سیستم هوشمند سازی ساختمان را می توان این گونه نام برد

روشنایی (Lighting)

روشنایی می تواند از طریق داده های دریافتی کنترل شود. این داده ها از سنسور های نوری (Photo sensors) و زمان سنج ها (Timers) دریافت می شود.

در سیستم هوشمند سازی ساختمان های جدید کنترل روشنایی نیز بروز است. این سیستم می تواند بر اساس سیستم (DALI) Digital Addressable Lighting interface باشد. لامپ ها با DALI کاملا قابل تنظیم هستند. این سیستم می تواند افت سیگنال ها و … را شناسایی نماید.تهویه هوا و درجه حرارت
image

سیستم های Air Handlers با استفاده از ترکیب هوای بازگشتی و هوای بیرون عمل می کنند. این سیستم ها می توانند به تهویه مطلوب تر هوا و کنترل درجه حرارت کمک کنند. این پروسه می تواند در صرفه جویی در انرژی و صد البته هزینه ها مثمر ثمر باشد.سیستم دوربین مدار بسته

یکی از جامع ترین و محبوب ترین راه کارهای ارتقای امنیت و کیفیت دوربین مدار بسته است. کنترل در تمامی محیط ها از جمله ساختمان ها با استفاده از سیستم امنیتی دوربین مدار بسته می باشد.

دوربین های مدار بسته (CCTV) Close Circuit Television در واقع می توانند ساختمان را محافظت نمایند. هوشمند سازی ساختمان bms در قبال تهدیدات خارجی از قبیل سرقت و … و البته تهدیدات داخلی. دوربین های مدار بسته امروزه با پیشرفت تکنولوژی به شدت پیشرفت کرده اند. آن ها جزء لاینفک ساختمان های هوشمند شده اند. و البته بسیاری از ساختمان های عادی و غیر هوشمند اداری و تجاری و مسکونی. امروزه دوربین های مدار بسته با ضبط تصاویر به صورت HD امکان اتصال به گوشی های هوشمند و تبلت و … را دارند. و با امکان ارسال دیتا ها از طریق اینترنت (IP) محبوبیت روز افزونی در میان کاربران یافته اند.

این سیستم امنیتی ویژه می تواند انواع مختلفی داشته باشد. که بسته به نیاز ساختمان و محیط می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب کنید.


Sign In or Register to comment.